Pionýrská skupina Tažní ptáci

 pstp@jmpionyr.cz
 cerny.delfin@gmail.com

Podzimky Heraltice

Termín: středa 26. 10. - neděle 30. 10. 2022

Sraz: 09:15 Hlavní nádraží, nástupiště 5 a 6

Návrat: 16:15 Hlavní nádraží, nástupiště 5 a 6

Platba: 850 Kč do středy 26. 10.

S sebou: pět švestek, pevná obuv, přezuvky do chaty, oblečení na ven dle počasí, převlečení do chaty, hygienické potřeby, ručník (ideálně jeden navíc do sauny), malý batoh, plavky, lahev (min. 1 l), pálka na stolní tenis (pokud má), čelovka, zpěvník. Prosíme do přihlášky uvést, jestli je dítě plavec, plavec začátečník či neplavec a také jestli může nebo nemůže do sauny. Děkuji.

Ubytování: Vytápěná budova, spaní na matracích, ale spacáky s sebou (karimatky ne)

Jídlo: buchta na snídaně a středeční oběd z domu, posledním jídlem je nedělní oběd, o vše ostatní bude postaráno

Zodpovídá: Klára

Jsme oddíl s dlouholetou tradicí a k ní patří i podzimní prázdniny v Heralticích. Jako obvykle nás čekají hry, výlet do aquaparku v Jihlavě a mnohem víc. Vrhněte se s námi do prozkoumávání měsíců Jupitera, možných nových sídel pro lidstvo.

Chata je velká, vytápěná a krom základního vybavení nabízí saunu a stolní tenis. 

Vše prosím sbalte do batohu, který lze nést na zádech, z nádraží jdeme ještě 5,2 km na chatu, tak ať se to dětem moc nepronese. K věcem, které by třeba váhu batohu přidávat nemusely patří také mobilní telefony. Umožněte dětem, aby se alespoň na ten krátký čas odpojily. Mimo to mají tendenci zasahovat do herního programu nebo, nedej bože, do spánkového režimu dětí. O jejich bezpečí se bát nemusíte, vedoucí jsou telefony vybaveni a v případě nutnosti se je nebojí použít. 

Klára a spol.

tel. 739 810 903

Přihlášení: Kamila, David, Vilma a Otík, Vojta a Ondra, Šíma a Emča, Honzík, Lucka, Fída a Domča H., Alice P., Elena M., Filip C., Šmudla, Valča, Lukin, Linda