Pionýrská skupina Tažní ptáci

 pstp@jmpionyr.cz
 cerny.delfin@gmail.com

Letní tábor Bojanov

Termín: sobota 31. 7. - sobota 14. 8. 2021

Sraz: 11:00 klubovna Chlupova 1

Návrat: 15:00 Klubovna Chlupova 1

Ubytování: podsadové stany

Jídlo: 5x denně

Tradiční stanový letní tábor, bez elektřiny a dalších moderních vymožeností, zato ve vynikající partě kamarádů, pod vedením zkušených vedoucích (letos již 34. ročník v řadě). Letní tábor se koná na slunné louce, v čistém prostředí Vysočiny. V okolí máme rozsáhlé lesy, jako stvořené pro spoustu zajímavých her, soutěží a výletů.

Předběžně kalkulujeme cenu ve výši 3.400,- Kč, samozřejmě může dojít k mírné korekci nahoru či dolů, takže před rozesláním závazných přihlášek budeme ještě upřesňovat. Letos opět počítáme s max. 32 dětmi na táboře.

Přihlášení (30 dětí): Filip C., Lukin a Linda F., Vilma H., David F., Ondra K., Kuba a Karolína M., Ondra a Vojta N., Honza Š., Emča a Šíma T., Zuzka G., Filip Š., Jirka B., Lucka Ch., Jáchym Z., Vojta a Adam F., Filip a Domča H., Lukáš Z., Martin a Dan J., Valča a Tom C., Robert B., Alexandra V., Marie N.

Do 22.4.2021 se mohli přihlašovat pouze členové oddílu, případně jejich sourozenci. Od 23.4. se mohli přihlašovat účastníci předchozích táborů a jejich sourozenci. Od 3.5.2021 jsou zbylá volná místa volně k dispozici - aktuálně zbývají 2 volná místa.


Přihláška na akci