Znak sdružení Pionýr
PS Tažní ptáci
 

© by Milan Matyáš

PageRank.czAktuálně Informace o nás Klubovna, kontakty Plán akcí

Aktuální informace

9.6.2020 Od začátku června jsme obnovili pravidelnou středeční oddílovou činnost, alespoň formou venkovních aktivit.
Všem přihlášeným na náš letní tábor již byly rozeslány potřebné dokumenty, informace a pokyny mailem.

14.5.2020 Dle dnes uveřejněných informací se opět přiblížila šance, že tábory se letos konat budou. Pokud se nic mimořádného ještě nevyvrbí, začneme finišovat s realizací; do konce května rozešleme všem dosud přihlášeným potřebné formuláře a pokyny.

17.4.2020 V aktuální nejisté situaci, kterou nejednoznačné predikce různých vládních činitelů zatím nevyjasnily, nemůžeme zaručit, že se letošní tábor bude konat přesně tak, jak jej zatím plánujeme. V každém případě, pokud to bude jen trochu možné, tábor BUDE. Vyčkejte prosím na další podorobnosti, snad během května bude informací více.
Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.

17.3.2020 Vzhledem ke stávající situaci a platnému zákazu vycházení jsou až do odvolání pozastaveny veškeré naše aktivity. Oddílovou činnost obnovíme, jakmile to bude možné.

30.1.2020 Od 1. února bude otevřeno přihlašování na náš Letní tábor Bojanov 2020. Tak jako v předchozích letech bude prvních 14 dní přihlašování vyhrazeno jen členům oddílu se zaplacenými čl. příspěvky. Poté se budou moci hlásit nečlenové - účastníci předchozích táborů a jejich sourozenci, teprve od 1. března nabídneme případná zbývající volná místa bez omezení.

16.1.2020 Opět připomínáme nutnost zaplacení členského příspěvku na r. 2020, a to hotově, vedoucím na schůzce. Platí se 500,- Kč jednotlivý člen a 350,- Kč v případě více platících členů z jedné rodiny. Pokud už máte zaplaceno, moc děkujeme, pokud ne, je potřeba příspěvky uhradit co nejdříve!

5.12.2019 Vzhledem k minimu přihlášených účastníků jsme byli nuceni zrušit Vánoční výpravu, je nám to líto, ale nejde jinak.

1.12.2019 Všem členům oddílu i jejich rodičům přejeme krásné nadcházející Vánoční svátky a připomínáme nutnost zaplacení členského příspěvku na r. 2020, a to hotově, vedoucím na schůzce. Platí se 500,- Kč jednotlivý člen a 350,- Kč v případě více platících členů z jedné rodiny. Pokud už máte zaplaceno, moc děkujeme, pokud ne, je potřeba příspěvky uhradit nejpozději do poloviny ledna!

12.8.2019 Tábor 2019 skončil, fotky z něj již jsou na webu v Galerii k volnému prohlížení účastníky a jejich blízkými. A jistě všechny spokojené účastníky potěší, že se za necelý rok mohou opět sejít na Letním táboře v Bojanově 2020.

2.8.2019 Konečně jsou fotky z tábora na webu, omlouvám se za zpoždění, byl jsem na dovolené a teprve teď na to zbyla trocha času. Zato je k vidění aktuálně 5 prvních dní najednou.

18.7.2019 Do odjezdu na tábor zbývá týden, už se těšíte? Tady najdete termíny odjezdu na tábor a příjezdu z něho. Motivační video k celotáborové hře najdete zde, další, tentokráte hudební video k CTH, najdete zde.

19.5.2019 Dnes byly rozeslány formuláře Přihlášky na tábor a další důležité informace a podklady všem evidovaným táborníkům "nad čarou". Do konce června ještě bude rozeslán doporučený Seznam věcí a informace k odjezdu na tábor. Letos neplánujeme schůzku s rodiči účastníků; pokud máte jakékoliv dotazy, ozvěte se nám do mailu nebo na telefon.

15.5.2019 Pro všechny, kdo vyhlíží v mailu dokumenty k letošnímu táboru:
do konce tohoto týdne budu vše potřebné odesílat; omlouvám se, ale z mnoha různých obskurních důvodů jsem se k tomu zatím ještě nedostal. Děkuji za pochopení. M. Matyáš

23.4.2019 Je možno se přihlašovat na výpravu do Jedova. Tato krásná chata v perfektním prostředí si zaslouží, abychom ji naplno využili, tak neváhejte a hlaste se! Pro inspiraci se můžete podívat na fotky z loňska.

3.4.2019 Technický problém s odesíláním vyplněné návratky na Výpravu do Pusté Rybné byl vyřešen - můžete se přihlašovat!

1.3.2019 Kapacita tábora je zaplněna, případné další zájemce už můžeme evidovat pouze jako náhradníky. Je nám líto, ale míst máme jen omezený počet a zájemců mnoho, děkujeme za pochopení. Všem řádně přihlášeným rozešleme v průbehu dubna potřebné dokumenty.

18.2.2019 Od dnešního dne se na náš Letní tábor Bojanov 2019 mohou přihlašovat nečlenové oddílu - účastníci předchozích ročníků (a jejich přímí sourozenci). Je potřeba si pospíšit, od 1.3. už zbylá volná místa může obsadit volně kdokoliv.

29.1.2019 Dneškem je otevřeno přihlašování na LT Bojanov 2019 pro členy oddílu, podmínkou jsou zaplacené členské příspěvky. Neváhejte s přihlášením, máte na to čas jen do 17.2., neboť od 18.2. se již budou moci přihlašovat i nečlenové - účastníci předchozího tábora.

16.12.2018 Všem členům oddílu i jejich rodičům přejeme krásné Vánoční svátky a připomínáme nutnost zaplacení členského příspěvku na r. 2019, a to hotově, vedoucím na schůzce. Platí se 400,- Kč jednotlivý člen a 300,- Kč v případě více platících členů z jedné rodiny. Pokud už máte zaplaceno, moc děkujeme, pokud ne, je potřeba příspěvky uhradit nejpozději do poloviny ledna!

26.11.2018 Ani jsme se nenadáli a už se nám opět blíží Vánoce. V pokynech k akci již máte návratku na Vánoční výpravu, která se letos uskuteční do krásného prostředí chaty u Nového Města na Moravě, tak se nezapomeňte včas přihlásit. A taky si nachystat nějaké drobné dárečky pro kamarády :o)

29.8.2018 Info pro členy oddílu - oddílový rok zahájíme ve středu 12.9. společnou náborovou akcí v parku Šelepka, od 16 hodin. Nezapomeňte si oddílové tričko! Pravidelné schůzky budou poté jako obvykle každou středu od 16 hodin.
První oddílová výprava bude o víkendu 19.-21. září na chatu do Ketkovic, informace budou včas k dispozici zde na stránkách.

14.8.2018 Tábor 2018 skončil, věřím že docela úspěšně. Doplnili jsme fotky z posledních dnů tábora do naší fotogalerie, jakmile zpracujeme kompletní fotodokumentaci, umístíme ji někde ke stažení všem účastníkům, dáme vědět. Těšíme se na Vás v září v oddíle, případně na našich víkendových akcích.

9.8.2018 Abychom předešli případným dohadům - na pondělním puťáku se ve skupině mladších dětí stal nešťastnou náhodou úraz, dítě nám sklouzlo na turistické značce ze srázu; vzhledem k dopravně nepřístupnému místu řešil odvoz vrtulník. Přítomní vedoucí a instruktoři zvládli první pomoc na jedničku a zranění dítěte naštěstí nakonec vyřešilo jen šití, s rodiči jsme v kontaktu. Všechny ostatní děti jsou v pohodě a program tábora běží bez potíží dále. Konec hlášení.

5.8.2018 Tábor je již v polovině a stále máme nádherné, asi až moc teplé počasí. Možná bychom ocenili snad i nějaký ten déšť.
Pokud někdo plánujete si dítě na konci sami odvézt, dejte nám o tom prosím včas vědět (pokud jste tak již neučinili).

18.7.2018 Již příští sobotu začíná náš tábor, zde máte pro jistotu vypsané pokyny ohledně odjezdu a příjezdu. Pokud někdo plánujete přivézt dítě po vlastní ose, případně si je na konci sami odvézt, dejte nám o tom prosím včas vědět (pokud jste tak již neučinili).

24.5.2018 Rodičům účastníků LT Bojanov připomínám, že ve středu 6.6. od 18 do 19 hodin bude v naší klubovně možnost se potkat s Vedoucí tábora a Zdravotnicí, které budou připraveny odpovědět na vaše případné dotazy, ... pokračování zde >>>

15.5.2018 Všem přihlášeným účastníkům Letního tábora již byly rozeslány potřebé dokumenty a formuláře, někteří již i odeslali vyplněné zpět či dokonce zaplatili :o) Náhradníci pod čarou již byli upozorněni, že s účastí u nás nemohou počítat, neboť kapacita je naplněna. Příprava programu běží na plné obrátky, budoucnost Země bude toto léto ve vašich rukou :o)

5.4.2018 Jak je zřejmé ze seznamu účastníků, tábor Bojanov 2018 je zcela zaplněn, máme i mnoho náhradníků, takže další přihlašování zastavujeme. Všem dosud přihlášeným budou odeslány potřebné dokumenty do konce dubna, nejpozději začátkem května. Těšíme se na tábor, příprava programu běží na plné obrátky.

15.2.2018 Přihlašování na tábor je ode dneška otevřeno volně všem zájemcům, nicméně kapacitu již máme zaplněnou, takže další děti budeme moci přijmout pouze pokud v mezičase někdo odpadne (jako náhradníky). Je nám líto, ale naše kapacita není neomezená.

21.1.2018 Zahajujeme přihlašování na Letní tábor Bojanov 2018, do 2.2.2018 se mohou přihlašovat na tábor pouze členové našeho oddílu (zaplacené čl. příspěvky na r. 2018). Poté bude přihlašování otevřeno i pro účastníky předchozích ročníků tábora, případně jejich sourozence (do poloviny února).
Pokud zbydou nějaká volná místa do plné kapacity - 36 dětí - bude přihlašování otevřeno volně.

2.1.2018 Všechny členy oddílu i jejich rodiče srdečně zdravíme v novém oddílovém roce a připomínáme nutnost zaplacení členského příspěvku hotově, vedoucím na schůzce. Platí se 400,- Kč jednotlivý člen a 300,- Kč v případě více platících členů z jedné rodiny.

13.9.2017 Již tuto sobotu (16. září) se všichni příznivci našeho oddílu, jeho členové i s rodiči, odchovanci starší i mladší, přátelé a kamarádi, mohou potkat na naší oslavě 30. výročí vzniku TO Černý delfín. Pevně věřím, že se v areálu Vlků na Kroftové sejdeme v hojném počtu a užijeme si tento pro náš oddíl sváteční den.

12.8.2017 Tábor 2017 skončil, celotáborová hra zná své vítěze, fotky ze všech dní jsou ve Fotogalerii a komu se tábor líbil, může se již nyní těšit na příští, 31. ročník. Ahóóój za rok.

10.8.2017 Přibyly fotky ze tří předchozích dní, což byla poslední aktuální várka, zbytek již vystavíme až po návratu z tábora. Program spěje ke svému vyvrcholení a vy se již můžete těšit na návrat svých miláčků zpátky domů.

6.8.2017 Ve Fotogalerii máte další hromádku fotek z tábora, příští várka bude ve středu večer. Dnes trošku sprchlo, ale bylo to na pohodu, zítra a pozítří všichni vyrazí na puťák s přenocováním.

2.8.2017 Přidáváme další fotky z průběhu tábora, již jsou doplněné i komentáře k jednotlivým dnům. Stále máme krásné a velmi teplé počasí, naštěstí tady v lese je i v horku docela příjemně.

30.7.2017 Ve velmi krásném počasí jsme zahájili náš 30. letní tábor v Bojanově. Fotky z prvních dvou dní již máte ve Fotogalerii, další dny budeme časem doplňovat podle toho, jak budeme mít čas.

20.5.2017 Všem přihlášeným na Letní tábor Bojanov 2017 byly právě rozeslány mailem veškeré potřebné informace a dokumenty, včetně formuláře Závazné přihlášky a Listu účastníka.

17.4.2017 Kapacita našeho Letního tábora v Bojanově je zcela zaplněna.
Další přihlášky již nejsme schopni akceptovat, omlouváme se, ale naši maximální kapacitu letos nebudeme překračovat.

13.4.2017 Omlouváme se všem přihlášeným na akci Prodloužený cyklovíkend Sklené - akci jsme museli zrušit pro malý počet přihlášených, bylo by to ekonomicky neúnosné.

9.2.2017 Otevřeno přihlašování na Letní tábor Bojanov 2017 bez omezení až do naplnění kapacity, členové oddílu a účastníci předchozích ročníků již měli dostatek času se přihlásit.

2.2.2017 Otevřeno přihlašování na Letní tábor Bojanov 2017 i pro účastníky předchozích ročníků tábora a jejich sourozence. Neváhejte s přihlášením, letos nebudeme navyšovat kapacitu tábora nad rámec našeho obvyklého počtu 32, maximálně 36 dětí.

22.1.2017 Přihlašování na Letní tábor zahájeno - aktuálně přijímáme přihlášky jen od registrovaných členů oddílu a jejich sourozenců!
Možnost přihlášení pro účastníky předchozích ročníků bude otevřena během února. Zbude-li poté nějaká volná kapacita, mohou se přihlásit i noví zájemci, sledujte tyto webové stránky a naši FB prezentaci!

12.12.2016 Info pro všechny členy - je potřeba zaplatit členské příspěvky na r. 2017, a to ve stejné výši jako vloni: 400,- Kč jednotlivý člen, 300,- Kč sourozenci.
Platí se vedoucím na schůzce, čl. příspěvky vybíráme jen v hotovosti, děkujeme za pochopení a za včasnou úhradu (nejpozději do 15. ledna 2017!!).

13.8.2016 Tábor skončil, děti jsou již doma v postýlkách, ve Fotogalerii máte doplněné fotky z posledních dní. Věřím, že se všem tábor líbil a budeme se těšit zase na příští léto.

4.8.2016 Táborový program běží na plné obrátky, počasí nám zatím přeje, "bez ztráty květinky" jsme přestáli i kontrolu z Krajské hygienické stanice :o) Fotky ze třetího až pátého dne tábora najdete v naší Fotogalerii.

1.8.2016 S mírným zpožděním jsou v Galerii konečně první fotky z tábora. Víkend proběhl relativně v pohodě, poněkud upršené bylo nedělní odpoledne (hodně upršené :o), ale zvládli jsme to, i když jsme přišli o úvodní táborák.

29.7.2016 Aktuální upozornění pro zítřejší odjezd na tábor - ulice Chlupova se (bohužel) stále ještě rekonstruuje, pokud přijedete autem, vyložte své děti a jejich věci a odjeďte dále od klubovny, děkuji předem. Rodiče, kteří povezou děti rovnou na tábor, budeme v Bojanově od cca 13 hodiny, dříve nejezděte.

8.6.2016 Aktualizovány a doplněny informace k Letnímu táboru Bojanov 2016, kdo z rodičů nebyl na informační schůzce, obdrží potřebné informace mailem v nejbližších dnech.

1.6.2016 Připomínáme že příští středu (8.6.) se od 18 hodin koná v naší klubovně schůzka rodičů účastníků Letního tábora Bojanov 2016. Bude možno se seznámit s vedením tábora, zaplatit v hotovosti, získat přímo potřebné formuláře a informace k táboru. Rodiče všech účastníků jsou srdečně vítáni, kontakt s nimi pokládáme za velmi důležitý.

10.5.2016 Dnes byly všem dětem přihlášeným na tábor rozeslány formuláře Závazné přihlášky a Listu účastníka, včetně dalších informací k táboru. Pokud nemáte možnost tisku, ozvěte se nám zpět, pošleme Vám vše v papírové formě.

30.3.2016 Zveřenili jsme Výroční zprávu naší Pionýrské skupiny za rok 2015, k dispozici v sekci Údaje subjektu.

23.2.2016 Definitivně zastaveno přihlašování na Letní tábor Bojanov 2016, máme úplně plno, ba dokonce přeplněno. Děkujeme za Váš zájem o tento letní tábor.

24.1.2016 Zastavujeme přihlašování na náš letní tábor pro nové zájemce. Akceptovat již budeme pouze děti z oddílu, případně dlouholeté účastníky předchozích táborů.
Je nám líto, ale naše kapacita není nekonečná a musíme upřednostnit děti z našeho oddílu. Děkujeme za Váš zájem o náš tábor!

22.1.2016 Aktuálně se nám zahltilo přihlašování na Letní tábor, přišlo více přihlášek, než jsme schopni pojmout.
Prosíme tedy o chvíli strpení, nejprve vyřešíme přihlášené děti z oddílu, které mají přednost a podle výsledku pak dáme vědět, jestli na případné nové zájemce ještě vyšlo volné místo. Děkujeme za Váš zájem o náš tábor!

17.1.2016 Právě před týdnem jsme otevřeli přihlašování na náš letošní Letní tábor Bojanov 2016. Stačilo pár dní a již máme téměř polovinu kapacity tábora obsazenu.
Takže info pro všechny členy oddílu, případně účastníky předchozích táborů - neváhejte s přihlášením, ať na vás vyjde volné místo, kapacita tábora není neomezená!

18.11.2015 Blíží se konec roku a s tím je spojený výběr oddílových členských příspěvků. Pro rok 2016 budeme vybírat od členů 400,- Kč za jednotlivce, sourozenci po 300,- Kč.
Členské příspěvky předávejte prosím vedoucím na schůzce v klubovně, ať si mohou hned poznamenat, od koho platbu přijali! Termín je do konce roku, nejpozději první týden ledna, děkujeme.

9.10.2015 Sobotní výprava "Křížem krážem naučnou stezkou" se ruší, pro malý počet přihlášených dětí!! Je nám líto.

26.9.2015 Stále je možno přihlásit své děti k nám do oddílu. Pro případné zájemce o členství je zde k nahlédnutí informační letáček >>>

6.8.2015 V dosavadních fotogaleriích z prvního až pátého dne tábora zvýšena kvalita a počet fotografií.

4.8.2015 Na táboře nás navštívili reportéři z rádia Kiss Hády. Některé natočené rozhovory s dětmi půjdou prý do vysílání ve středu 5.8. kolem třetí či čtvrté hodiny.

30.7.2015 V sobotu odjížídme na náš Letní tábor Bojanov. Následně se v nepravidelných intervalech (jako obvykle) budou objevovat fotky z tábora v naší fotogalerii >>>

22.5.2015 Na Letním táboře Bojanov 2015 se uvolnilo jedno volné místo, na které je možno se hlásit zde >>>

30.3.2015 Tábor Bojanov 2015 je plný až po vrch. Pokud by se nějaká místa uvolnila, dáme o tom vědět.

23.3.2015 Na táboře zbývají 3 volná místa, vzhkledem k tomu, že děti z oddílu a účastníci přechozích akcí již měli dostatek času se přihlásit, je možno se na tato volná místa přihlašovat bez omezení!

12.3.2015 Upraveny pokyny na březnový výlet, vzhledem k minimu přihlášených účastníků jsme víkend s přespáním redukovali na sobotní výlet.

4.3.2015 Na táboře zbývá posledních 6 volných míst, které již rezervujeme pouze členům oddílu a účastníkům předchozích akcí a táborů, pro zájemce mimo tento okruh bohužel nemáme další volnou kapacitu. Pokud se místa uvolní, dáme o tom vědět zde.

11.2.2015 Přes polovinu kapacity Letního tábora Bojanov 2015 máme již obsazenu, takže kdo chcete jet s námi na tábor, neváhejte a hlaste se :o)

7.2.2015 Více jak 1/3 kapacity tábora naplněna, přihlašujte se na Letní tábor Bojanov 2015.

13.1.2015 Pokyny na lednový výlet, otevřena možnost přihlašovat se na Letní tábor Bojanov 2015.

6.1.2015 Plánovaný lednový výlet se přesunul o týden později na sobotu 24.1.2015, podrobnosti doplníme záhy.

31.12.2014 Přejeme vše nejlepší našim přátelům, kamarádům, rodičům a dětem, ať se Vám v Novém roce daří přinejmenším tak jako dosud a těšíme se na další povedené akce, výlety, výpravy a tábory s Vámi.
Za PS TP a TO ČD přeje Milan Matyáš.

11.11.2014 Gratulujeme našim 4 mladým kolegům (Sylva, Krtek, Káťa a Katy), kteří právě úspěšně dokončili kurz Kvalifikace oddílového vedoucího.

11.10.2014 Již je možno se přihlašovat na oddílové Podzimky v Heralticích - tradiční podzimní pobyt na Vysočině, v útulné vytápěné základně nedaleko Okříšek, k dispozici krásné okolí, les na hry, hřiště, sauna, ping-pong, ...

12.9.2014 Vzhledem k velmi nepříznivému počasí se akce "Cesta kolem světa za jedno odpoledne" bohužel ruší, o náhradním termínu budeme včas informovat.

6.9.2014 Byl zahájen nový oddílový rok, v pátek 12.9. se v parku u Šelepky bude konat herní odpoledne pro veřejnost - děti od první do páté třídy, s rodiči i samotné "Cesta kolem světa za jedno odpoledne".

10.8.2014 Všechny fotogalerie jsou na webu, ještě je budeme průběžně doplńovat a přidávat popisy a podrobnosti. Na podzim pak jako obvykle zájemci obdrží DVD s fotkami a filmem, dáme vědet, až to bude hotové.

7.8.2014 Dodány další fotogalerie, zbytek táborových dní bude až po návratu z tábora. Kompletní fotogalerie a video potom jako obvykle připravíme během podzimu pro všechny účastníky, kteří o to budou mít zájem.

4.8.2014 Doplnil jsem některé málo početné fotogalerie a také fotky ze včerejška. Další várka během týdne, jak se dostanu k dalším fotkám.

2.8.2014 Přidal jsem další 2 dny fotek z tábora, jde to ztuha přes mobilní připojení, více přidám v pondělí z pevného připojení doma.

28.7.2014 Proběhly první dva táborové dny, zatím v pohodě, sem tam přeháňka. Rozběhla se celotáborová hra na středověk, večer se uskutečnil úvodní táborový oheň, v parném nedělním odpoledni došlo i na koupání v rybníce. V galerii jsou první fotky z průběhu tábora, další se objeví jak bude chvilka času.

3.7.2014 Na našem Letním táboře v Bojanově se uvolnilo 1 volné místo, případní zájemci posílejte obratem vyplněný formulář zájmu o účast svého dítěte >>>

30.6.2014 Začínají prázdniny a blíží se termín našeho tábora. Veškeré potřebné informace pro jeho účastníky byly všem přihlášenýn rozeslány a jsou k dispozici i zde na webu >>>

10.6.2014 Ve středu v 18 hod. proběhne v naší klubovně informační schůzka pro rodiče táborníků, těšíme se na seznámení s Vámi.

5.6.2014 Vzhledem k tomu, že se nikdo nepřihlásil na plánovanou výpravu na Sraz PTO, naše účast na této akci je zrušena!

25.5.2014 Uvolnilo se nám volné místo na náš Letní tábor Bojanov 2014, pokud máte zájem o pobyt svého dítěte, neváhejte s přihlášením!

27.4.2014 Letní tábor Bojanov 2014 je aktuálně zcela zaplněn, případné další zájemce lze vzít pouze pokud se některý z již přihlášených účastníků odhlásí. V současné době jsou postupně rozesílány Závazné přihlášky všem předběžně přihlášeným.

26.3.2014 Na našem Letním táboře Bojanov 2014 jsou obsazena všechna řádná místa, zbývají již jen 2 rezervní místa, ta jsou zatím vyhrazena pro členy oddílu.

11.3.2014 Zbývá posledních 6 volných míst na Letní tábor Bojanov 2014, neváhejte s přihlášením!

9.3.2014 Zbývá posledních 9 volných míst na Letní tábor Bojanov 2014, neváhejte s přihlášením!

8.1.2014 Na přelomu ledna a února se vypravíme do Prahy na akci Ledová Praha. Podrobnosti k akci budou k dispozici co nejdříve.

6.1.2014 Postupně jsou účastníkům loňského letního tábora rozesílány DVD s fotkami a filmem z jeho průběhu. Kdo jej ještě neobdržel, chvíli vytrvejte, nebo se nám ozvěte na mail.

16.11.2013 V albu na Rajčeti i na Facebooku jsou fotky z Listopadového výletu na Červeňák a do Muzea hraček.

13.10.2013 Již jsou v albu na Rajčeti k vidění fotky ze sobotního výletu do obory v Kouhoutkách >>>

1.9.2013 Již v pátek 6.9. se uskuteční naše Cesta džunglí - akce pro děti z 1.-4. tříd a jejich rodiče, přijďte za námi od 16 hodin do parku u Šelepky.

6.8.2013 V galerii jsou k dispozici fotky z dalších dní tábora. Horké letní počasí v neděli přerušila prudká bouřka, při které kousek vedle tábora spadly 2 stromy, nicméně tábor nebyl nijak ohrožen. Stav naší marodky se postupně rychle zlepšuje, jeden z marodů, který na radu lékaře odjel domů, se v úterý odpoledne opět vrátí.

31.7.2013 Den jsme začali hravou rozcvičkou. Potom jsme si hráli na závody F1. Po obědě tábor napadli zlotřilí žvédové a jejich útok byl odražen. A poté jsme zachraňovali zvířátka ze zamořené ZOO.

30.7.2013 Dopoledne děti začaly hrou v lese, kterou následovalo sbírání a rozpoznávání bylin. Odpoledne pak bylo ve znamení her na louce.

29.7.2013 Děti dopoledne strávily rýžováním zlata, které se následně pokusily prodat. Odpoledne bylo ve znamení vodních hrátek, které nám pomohly přežít úmorná vedra. Večer nás navíc zchladila menší bouřka.

28.7.2013 Druhý den jsme zahájili tradiční rozcvičkou. Po snídani se děti připojily k jednomu ze čtyř superhrdinů a dopoledne strávily hrami v lese se svou družinkou. Odpoledne bylo ve jménu superhrdinského výcviku. Celý den jsme znovu zakončili zpíváním při kytaře.

27.7.2013 Po zdárném příjezdu a ubytování jsme se šli koupat, při té příležitosti jsme se seznámili při prvních hrách s nováčky. Navečer započala celotáborová hra a den jsme zakončili táborákem.

26.7.13 Již zítra po 11 hodině odjíždíme na tábor. Fotky z jeho průběhu budou jako obvykle v naší Fotogalerii!

18.6.2013 K dispozici doporučený seznam věcí na tábor a formulář Potvrzení o zdrav. způsobilosti

12.6.2013 Kapacita 32 míst na našem letním táboře je obsazena. Další přihlášky už můžeme registrovat jen jako náhradníky pro případ, že by se uvolnilo nějaké místo.

10.6.2013 Máme poslední 3 volná místa na Letním táboře v Bojanově.

6.6.2013 Příští středu (12.6.) se koná schůzka rodičů k Letnímu táboru v Bojanově. Ještě máme 5 volných míst!

27.5.2013 Na našem Letním táboře zbývá posledních 3-7 volných míst. Neváhejte s přihlášením!

20.5.2013 Všem přihlášeným na náš Letní tábor Bojanov byly již rozeslány Závazné přihlášky. Zbývá cca 6-10 volných míst!

24.4.2013 Aktuálně je přihlášeno 22 dětí na Letní tábor Bojanov 2013

24.3.2013 Obsazeno 16 míst na letním táboře, tým našich vedoucích pilně pracuje na celotáborovce!

25.2.2013 Již je obsazeno 10 míst na našem Letním táboře v Bojanově, tak neváhejte s odesláním předběžné přihlášky >>>

4.1.2013 První informace k letnímu táboru 2013 v Bojanově u Křižanova, již 26. tábor v nepřetržité řadě!

7.10.2012 K 25.výročí vzniku oddílu jsme od Bojánků dostali vlastní písničku - sledujte na youtube.com. Moc děkujeme, je nádherná a zpracování s fotkami úžasné.

24.9.2012 Zde jsou k dispozici podrobné informace o nadcházejícím 25.výročí oddílu.
  Zváni jsou všichni bývalí členové a vedoucí i všichni současní členové, děti mohou přivést i své rodiče a rodiče své děti, ať se s námi společně mohou pobavit a užít si oddílovou oslavu.

1.9.2012 Zveme stávající i nové zájemce o činnost oddílu, již od středy 5.9. se konají pravidelné oddílové schůzky.
 Aktualizována sekce webu o našem oddíle, odděleny informace o současné činnosti od naší historie.

11.8.2012 A je po táboře. Děti a kufry rozdány, skladiště v klubovně snad časem někdo uklidí :o)) Doufáme, že se všem tábor líbil a za rok pojedeme zas.
 S oddílovými dětmi se uvidíme již ve středu 5.9.2012 na první oddílové schůzce v roce 2012-2013.

9.8.2012 Třináctý den tábora a na cestě k pokladu je i třetí posádka, sluníčko jí k tomu vydatně svítí. Včera si první dvě posádky vykopaly každá svůj malý poklad, skládající se z mnoha různých mincí. Zítra se všichni bohatí piráti vypraví na jarmark své těžce získané peníze roztočit za mnohé nabízené atrakce, cennosti a dobrůtky.

6.8.2012 Máme za sebou deset dní tábora, počasí nám neskutečně přeje, byť zrovna dnes nám studená fronta zhatila plánované opékání špekáčků spojené s přenocováním mimo tábor po jednotlivých posádkách, no snad někdy jindy. Doplněny fotky opět ve vyšším rozlišení díky mé další návštěvě domova.

1.8.2012 Pátý den opět ve znamení krásného počasí. Dnes (mimo jiné) proběhne první velké mytí celého pirátského mančaftu. V galerii doplněny fotky ve zvýšené kvalitě, díky mé návštěvě v Brně a pevnému připojení na net.

30.7.2012 Ubíhá třetí den tábora, odpoledne odešly mraky a sluníčko řácky pálí. Celotáborová hra Poklad Černého delfína se úspěšně rozběhla. Fotky z prvních dvou dní tábora jsou v naší Fotogalerii.

3.6.2012 Přihlášky na tábor již byly rozeslány. Stále máme cca 6-8 volných míst na našem letním táboře.

25.5.2012 Aktuálně právě postupně rozesíláme Závazné přihlášky na tábor a další potřebné informace a pokyny. Sledujte svůj mail. Pokud někdo nemáte možnost tisku, ozvěte se zpět, pošleme vám vše písemně.

2.5.2012 Zatím ještě nebyly odeslány formuláře "Závazná přihláška na letní tábor", protože čekáme na vyjasnění potíží s novým Zákonem o zdravotních službách, který nám přináší některé problémy při zdravotním zajištění tábora. Vše se snad vyjasní v průběhu května.

15.4.2012 První informace o letošním oddílovém výročí (25.let) jsou k dispozici na oddílovém Facebooku >>> Postupně doplníme další podrobnosti a informace, pokud bude dostatek času, najdeme a zveřejníme i lecjaké zajímavé archiválie :o)

12.2.2012 První informace a fotky z Jaráků, aktualizace předběžně přihlášených dětí na letní tábor 2012

14.1.2012 Právě byly aktualizovány informace k letošnímu již 25.ročníku letního tábora.
DVD s fotkami a filmem z loňského tábora je k dispozici, kdo jste ještě neobdrželi a chcete, ozvěte se >>>

1.11.2011 Již mám pohromadě fotky i video z tábora, jak bude chvilka času, nachystám souhrnné DVD a bude možno expedovat. Kdo budete DVD z letního tábora 2011 chtít, ozvěte se >>>, pokud jste tak již neučinili :o)

12.10.2011 Byl aktualizován plán výprav na následující rok, ještě se v něm nicméně mohou dít drobné změny, dáme určitě vědět.

21.9.2011 Vzhledem ke státnímu svátku ve středu 28.9.2011 odpadá oddílová schůzka .

4.9.2011 První letošní oddílová schůzka bude ve středu 7. září od 16 hodin.

28.8.2011 Již je k dispozici soubor s popisem průběhu a výsledků tábora, kdo máte zájem, stahujte zde >>>

12.8.2011 Po několika dnech marných pokusů se mi konečně podařilo opět poslat další fotky na web. Zbývající dny a další fotky do předchozích přidám již z domu, sledujte naši fotogalerii.

5.8.2011 Díky návštěvě Brna kvůli nákupu jsem mohl doplnit fotogalerie předchozích dní o více fotek ve vyšší kvalitě.

2.8.2011 Po dlouhém boji se mi pozdě v noci povedlo nějaké fotky na web dát. Uvidíme, jak to půjde v dalších dnech.

1.8.2011 Bohužel stále nejsem schopen poslat fotky na naše stránky, mobilní net od O2 je zde zoufale pomalý až nefunkční. Snad se to povede nějak prorazit, zatím se omlouvám a děkuji za pochopení.

24.7.2011 Blíží se odjezd na tábor, tak pro vás máme poslední novinky - na novém tábořišti nejsou ve stanech matrace, jako bývaly na tom předchozím. Nezapomeňte si karimatku, případně nafukovačku, nebo skládací molitan pod sebe!

1.6.2011 Táborová informační schůzka rodičů táborníků se koná ve středu 8.6.2011 od 18 hodin v naší klubovně.

10.5.2011 Omlouvám se za nedopatření - omylem byl v plánu akcí uveden špatný termín nadcházející víkendové akce - Srazu PTO. Správný termín je již uveden v plánu akcí i v pokynech na výpravu!

25.4.2011 Aktuálně jsou rozesílány formuláře Závazných přihlášek všem předběžně přihlášeným dětem na letní tábor.

6.4.2011 Náš letní tábor je obsazen do posledního místečka, již nepřijímáme žádné další přihlášky! Všem dosud přihlášeným budou během dubna zaslány písemné závazné přihlášky a další informace. Pokud se nějaké místo uvolní, dáme zde vědět.

3.4.2011 V rezervě zbývají 2 volná místa na tábor, jejich obsazení závisí od rozhodnutí vedení tábora, případným zájemcům se ozveme zpět.

23.2.2011 Standardní kapacita tábora je naplněna, zbývá již jen rezerva (4 místa). Kdo zaváhá, nejede :o)

22.2.2011 Na Letním táboře Bojanov 2011 máme poslední 1 volné místo do standardní kapacity (+ 4 rezervní místa). Takže již jen max. 5 šťastlivců s námi může jet na tábor, tak neváhejte!

20.2.2011 Do plánu akcí přibyla nově dubnová výprava na koníčky, tak si ji zapište do svých kalendářů!

11.2.2011 Náš letošní letní tábor je již obsazen ze dvou třetin své kapacity, kdo chce s námi v létě jet, neměl by moc váhat!

12.1.2011 Již je možno zasílat předběžný zájem o účast dítěte na našem Letním táboře 2011. Více informací na naší táborové stránce.

24.12.2010 Krásné Vánoce a hodně štěstí do Nového roku přejeme všem našim členům a jejich rodičům, vedoucím, instruktorům i dalším příznivcům oddílu.

5.12.2010 Do konce roku je třeba, aby členové oddílu zaplatili členské příspěvky na rok 2011 ve výši 300,- Kč jednotlivec, 250,- Kč pokud je více platících členů z jedné rodiny. Platí se vedoucím na schůzce.

31.10.2010 Pozor, změna termínu Vánoční výpravy!

8.9.2010 Po domluvě vedení oddílu byla zrušena akce Babí léto pod stanem!

29.8.2010 Fotogalerie z tábora byly doplněny dalšími fotkami a zvýšil jsem i rozlišení, tak si to užijte.

27.8.2010 Dnes byla poslední on-line reportáž a fotky z tábora, zbytek děje a fotky z posledních dnů doplníme až po návratu do Brna. Loučíme se z deštěm smáčeného tábořiště, držte nám palce, ať se z toho bláta zítra vyhrabeme :o)

21.8.2010 Doplněno pár fotek do galerií z předchozích dnů. Připojení na internet je pomalé, proto je fotek poměrně málo, naštěstí dnes to jede rychleji (asi díky víkendu), tak jsem to využil a pár fotek doplnil.

16.8.2010 Veškeré informace z jednotlivých táborových dní máte zde, fotografie na ukázku najdete ve Fotogalerii.

19.6.2010 DŮLEŽITÉ - ve středu 23.6. je poslední oddílová schůzka před letními prázdninami. S většinou dětí se sejdeme na táboře, jinak první schůzka v září bude ve středu 8.9.2010, tradičně od 16 hodin v klubovně.

18.6.2010 pro velmi nepříznivé počasí a obavy z promáčené louky jsme nuceni zrušit výpravu pod stany tento víkend. Namísto toho se v sobotu 19.6. pojede na jednodenní výlet.

21.5.2010 tábor je zaplněn, obsazení poslední rezervy je vyhrazeno na rozhodnutí vedení tábora.

19.5.2010 máme poslední 2 místa do úplného naplnění kapacity tábora.

6.5.2010 Základní počet míst na táboře máme zaplněn, zbývají 4 rezervní pozice.

1.5.2010 Na letním táboře zbývá 1 řádné volné místo, další 4 rezervní místa mohou využít děti z bývalé PS Kohoutek a zatím nepřihlášení účastníci našich předchozích táborů.

27.4.2010 K dnešnímu dni zbývají 3 místa na letním táboře!

7.4.2010 Aktuálně zbývá na letním táboře 7 volných míst!

12.3.2010 Letní tábor 2010 je již z více jak poloviny své kapacity zaplněn, neváhejte s přihlášením!

18.2.2010 Nová fotoalba z našich akcí se budou nyní zobrazovat z rajce.cz, všechna starší zůstávají na původním místě.

16.2.2010 TO Černý delfín je teď díky Mildovi i na Facebooku.

7.2.2010 Změna termínu výpravy v září, posun o týden z důvodu kolize s jinou akcí.

6.1.2010 Řádným členem oddílu je již i poslední loňský nováček Marek, gratulujeme.
Zimní tábor je plně obsazen.
Kdo ještě nezaplatil členské příspěvky na r.2010, nechť tak učiní do 13.1.2010!

17.12.2009 Tuto středu se hlasováním oddílu stali řádnými členy malí rošťáci Martin a Eda, snad do svých triček brzo dorostete.

29.11.2009 Do konce roku je nutno zaplatit členské příspěvky na další rok - 300,- Kč za řádného člena, sourozenci platí 250,- Kč za osobu. Nováčci platí až po definitivním přijetí do oddílu.

27.11.2009 Ve středu byli na schůzce přijati za řádné členy oddílu Míša a Honzík, gratulujeme.

10.10.2009 U plánu akcí přidána Anketa předpokládané účasti dětí na výpravách, z důvodu potřeby zpětné vazby od rodičů při plánovaní našich aktivit. Prosíme rodiče o spolupráci a vyplnění této ankety, děkujeme!

11.9.2009 Porada vedení oddílu ve středu 9.9. potvrdila změnu na postu vedoucího oddílu a naplánovala naše další aktivity pro tento školní rok. A protože kapacita oddílu není aktuálně zcela naplněna, přijímáme nové členy!

29.8.2009 Pro všechny členy oddílu a nové zájemce je zde zásadní informace - první oddílová schůzka bude ve středu 9.září od 16 hodin. My si týden odpočineme a pak se společně vrhneme do dalšího oddílového roku, který jistě vyvrcholí dalším skvělým táborem, tak jako byl ten letošní.

27.8.2009 Blíží se nám závěr tábora, pravděpodobně dnes naposledy dávám fotky na web přímo z terénu, dnešní, páteční a sobotní záběry udělám až po návratu domů. Příjezd ke klubovně by měl proběhnout dle propozic, tedy po 15 hodině, doufejme že nám i na poslední den počasí vydrží, abychom nemuseli balit a bourat v dešti, držte nám palce.

24.8.2009 Tábor se překulil do druhé půle, fantasticky nám přeje počasí, vyhýbají se nám i vážnější zdravotní potíže, celotáborová hra jede naplno, děti jsou fajn a vypadají spokojeně. Pokud někdo z rodičů máte pocit, že na fotkách v galerii je málo vidět vaše ratolest, pošlete mi mail, pokusím se to napravit (ale nic neslibuju, prvořadá je snaha dokumentovat celkovou činnost :o). Máte-li pocit, že jsou fotky moc malé, je tomu tak kvůli úspoře místa a omezenému připojení na net. Během září dostanou všichni, kdo budou mít zájem, DVD se všemi fotkami i filmem z tábora, tak vydržte.

14.8.2009 Tábor je za dveřmi, jen připomínám - veškeré pokyny k odjezdu jsou na stránce tábora, fotky a informace z jeho průběhu naleznete zde v novinkách a ve fotogalerii téměř každý den (jak budeme stíhat :o), tak se nezapomeňte dívat a hlavně pište svým dětem!

3.6.2009 Schůzka rodičů k táboru proběhla, pro všechny, kteří se jí nezúčastnili jsou doplněny informace na stránce k táboru a budou ještě rozeslány mailem či poštou.

20.5.2009 Rodiče přihlášených účastníků Letního tábora v Meziboří upozorňuji na informační schůzku, která se v naší klubovně uskuteční ve středu 3.6.2009 od 18 hodin, nezapomeňte.

13.5.2009 Dnes se místo schůzky děti vypraví spolu se všemi instruktory a vedoucími do města, v rámci sbírky Český den proti rakovině.
Sraz je v 15 a poté v 16 hodin u klubovny.

11.5.2009 Zbývá nám ještě 7 volných míst na letním táboře v Meziboří.

16.4.2009 Drobná úprava v termínu květnové výpravy, pojedeme až v pátek 8.5. ráno.

1.4.2009 Díky dotaci z MmB jsme mohli snížit poplatek za pobyt na našem letním táboře >>>

12.3.2009 Počet přihlášených dětí na náš letní tábor přesáhl 1/2 kapacity tábora.

7.3.2009 V počtu přihlášených dětí na náš letní tábor jsme dosáhli 1/2 naší kapacity.

26.2.2009 Počet předběžně přihlášených dětí na náš Letní tábor Meziboří přesáhl 1/3 kapacity, neváhejte s přihlašováním, počet míst je omezený.

17.2.2009 V pravém sloupci našeho webu máte nyní k dispozici přehled o aktuálních událostech a novinkách.

16.1.2009 Byla zprovozněna předběžná přihláška na náš Letní tábor Meziboří 2009, obsahuje základní informace i seznam dosud přihlášených dětí.

17.12.2008 Všem připomínám povinnost zaplatit členské příspěvky na další rok: 300,- Kč jednotlivec, po 250,- Kč více členů z jedné rodiny! První termín byl do konce roku, to mnoho z Vás nestihlo, takže další termín je do 14.ledna 2009, nezapomeňte!

4.12.2008 Na včerejší schůzce bylo hlasováním přijato 5 nováčků za řádné členy - Monča, Petr, Kryštof, Fanda a Tomík. Vítejte mezi námi, pokud je vám oddílové tričko trošku větší, však do něj dorostete :o).

17.10.2008 Již jsou hotová DVD s filmem a fotkami z letního tábora, oddílovým dětem už jsme je rozdali, neoddílovým dětem z tábora zašlu na požádání, pište mi na mail >>>.

30.9.2008 Dnes v 15.05 se narodil Daniel Zpěvák (53 cm a 3,45 kg), Irči i Radkovi gratulujeme a přejeme hodně radosti. Doufám, že malý Dan brzy rozmnoží řady našeho oddílu a další budou následovat :o)

1.9.2008 Ve středu 3.9.2008 se v klubovně sejdeme k první oddílové schůzce pro školní rok 2008/2009. První výprava bude do Ketkovic, v termínu 19.-21.9.2008.

24.8.2008 V Galerii již jsou vybrané fotky z celého tábora. V průběhu září (snad) bude připraveno DVD s filmem a všemi fotografiemi (aktuálně cca 2500 fotek ve vysoké kvalitě). Zájemci o tato DVD - pište mi na mail, nebudeme to všem posílat automaticky, neboť nevíme, jestli máte DVD mechaniku a na běžné CD se to už nevleze. Všem se bude posílat pouze tradiční souhrn informací a výsledků z tábora v papírové formě.

22.8.2008 Fotky ze čtrnáctého a patnáctého dne doplníme až po návratu domů, během září připravíme DVD s fotkami a filmem z letošního tábora.
 Rodiče mohou zítra své ratolesti očekávat dle pokynů kolem 15 hod. u klubovny.

18.8.2008 Dnes ráno konkurenční tajná služba unesla 4 agenty do Trenckovy rokle v sousedním údolí říčky Loučky, takže všechny týmy postupně vyrazily na celý den do záchranné akce. Držte jim palce :o)

16.8.2008 Po propršeném dopoledni a části odpoledne konečně děti vyráží na plánovaný Orienťák - sice v pláštěnkách a holínkách, ale obloha už začíná vypadat mnohem lépe.

15.8.2008 Tak nám odpoledne přišel očekávaný déšť, nachystaný Orienťák čeká v lese a my sedíme v jídelně a řešíme naše Akta X. Nevadí, i tak program běží jak má, Orienťák si děti odběhnou jindy.

Novinky na našich stránkách

1.6.2020

Pravidelné aktivity částečně obnoveny


14.5.2020

Tábor bude :o)


15.3.2020

POZASTAVENY VŠECHNY AKTIVITY!


24.2.2020

Pokyny na Výpravu do Podivína


1.2.2020

Přihlašování na LT Bojanov 2020


29.1.2020

Pokyny na Únorový výlet


13.1.2020

Pokyny na Lednový výlet


1.12.2019

Info o členských příspěvcích


27.11.2019

Pokyny na Vánoční výpravu


8.11.2019

Pokyny na nedělní výlet


5.11.2019

Foto z Podzimních prázdnin


14.10.2019

Pokyny na Podzimky Heraltice


9.10.2019

Aktualizace plánu akcí!!


15.9.2019

Pokyny na výpravu Ketkovice


12.8.2019

Poslední dva dny tábora


11.8.2019

Další čtyři dny tábora fotek


7.8.2019

Další tři dny tábora ve fotkách


2.8.2019

Fotky za prvních pět dní tábora


21.7.2019

Další video k CTH


18.7.2019

Motivační video k CTH


10.6.2019

Foto z Puťáku na Oslavku


23.5.2019

Pokyny na Červnový puťák


19.5.2019

Rozeslány přihlášky na tábor


23.4.2019

Pokyny na Výpravu do Jedova


28.3.2019

Pokyny na dubnovou výpravu


25.3.2019

Výroční zpráva 2018


14.3.2019

Sobotní akce je zrušena!


7.3.2019

Pokyny na březnový výlet


1.3.2019

Kapacita tábora je zaplněna.


29.1.2019

Přihlašování na LT Bojanov 2019


14.1.2019

Pokyny na Lednový výlet


29.12.2018

Foto z Vánoční výpravy


27.11.2018

Foto z Podzimek v Heralticích


26.11.2018

Pokyny na Vánoční výpravu


12.11.2018

Pokyny na Výlet Kuřim


8.10.2018

Pokyny na Podzimky Heraltice


25.9.2018

Aktualizace plánu akcí!!


13.8.2018

Pokyny na výpravu Ketkovice


29.8.2018

Schůzky začínají od středy 12.9.


14.8.2018

Foto poslední dny tábora


10.8.2018

Foto desátý a jedenáctý den


8.8.2018

Osmý a devátý den tábora


5.8.2018

Šestý a sedmý den tábora


4.8.2018

Čtvrtý a pátý den tábora


1.8.2018

Třetí den tábora ve fotkách


31.7.2018

První 2 dny tábora ve fotkách


6.6.2018

Pokyny na červnový puťák


24.5.2018

Výroční zpráva za r. 2017


15.5.2018

Fotky z výpravy do Jedova


27.4.2018

Pokyny na Výpravu do Jedova


31.3.2018

Pokyny na Výpravu do Podivína


17.3.2018

Aktualizace Infa z akcí


9.3.2018

Pokyny na březnový výlet


15.2.2018

LT Bojanov 2018 zaplněn!


21.1.2018

Přihlašování na Letní tábor Bojanov 2018


9.1.2018

Pokyny na lednový výlet


22.11.2017

Pokyny na Výpravu Letohrad


7.11.2017

Pokyny na Výlet do Kuřimi


3.11.2017

Fotky z Podzimních prázdnin


8.10.2017

Pokyny na Podzimky Heraltice


25.9.2017

Fotky z výpravy do Ketkovic


17.9.2017

Pokyny na Výpravu Ketkovice


13.9.2017

Aktualizace plánu akcí!!


1.9.2017

Aktualizovány informace k 30.výročí oddílu


13.8.2017

Speciální edice fotek z lanovky


12.8.2017

V galerii jsou poslední 3 dny tábora


10.8.2017

Fotky z 10. až 12. dne tábora


9.8.2017

Fotky z 9.dne tábora


6.8.2014

Fotky z 8.dne tábora


5.8.2017

Fotky z 6. a 7. dne tábora


2.8.2017

Fotky z 3. až 5. dne tábora


30.7.2017

První 2 dny tábora ve fotkách


2.6.2017

Pokyny na víkendový Puťák


10.5.2017

Fotky z Výpravy do Jedova


27.4.2017

Výroční zpráva za r. 2016


13.4.2017

Pokyny na Výpravu do Jedova


29.3.2017

Pokyny na Výpravu do Krasu


19.3.2017

Pokyny na březnový výlet


12.2.2017

Pokyny na únorový výlet


27.1.2017

Aktualizace plánu akcí!!


22.1.2017

Otevřeno přihlašování na LT Bojanov 2017!


20.1.2017

Zrušen sobotní výlet


12.1.2017

Pokyny na lednový výlet


10.1.2017

Aktualizace plánu akcí


29.12.2017

PF 2017 >>>


13.12.2016

Fotky z Vánoční výpravy


2.12.2016

Pokyny na Vánoční výpravu


14.11.2016

Pokyny na Listopadový výlet


31.10.2016

Fotky z Podzimek


11.10.2016

Pokyny na Podzimky v Heralticích


25.9.2016

Fotky z výpravy do Ketkovic


6.9.2016

Pokyny na výpravu do Ketkovic


13.8.2016

Poslední dny tábora


10.8.2016

Devátý až dvanáctý den tábora


7.8.2016

Šestý až osmý den tábora


4.8.2016

Třetí až pátý den tábora


1.8.2016

První fotky z tábora >>>


1.6.2016

Pokyny na červnovou výpravu


12.5.2016

Info a fotky z výpravy


27.4.2016

Pokyny na výpravu do Jedova


5.4.2016

Pokyny Výprava Ketkovice


13.3.2016

Pokyny na sobotní výlet


23.2.2016

Ukončeno přihlašování na tábor!


3.2.2016

Pokyny na Vida centrum


17.1.2016

Fotky ze sobotního výletu


12.1.2016

Pokyny na sobotní akci


9.1.2016

Otevřeno přihlašování na LT Bojanov 2016!


4.1.2016

Aktualizace plánu akcí oddílu


2.12.2015

Pokyny na Vánoční výpravu


18.11.2015

Pokyny na výlet do Kuřimi


3.11.2015

Fotky z Podzimek


12.10.2015

Pokyny na Podzimky v Heralticích


26.9.2015

Fotky z výletu v galerii


30.8.2015

Aktualizován plán akcí oddílu


15.8.2015

Dvanáctý až patnáctý den ve Fotogalerii


12.8.2015

Devátý až jedenáctý den ve Fotogalerii


9.8.2015

Šestý až osmý den tábora ve Fotogalerii


5.8.2015

Třetí až pátý den tábora ve Fotogalerii


2.8.2015

První a druhý den tábora ve Fotogalerii


8.6.2015

Pokyny na Výpravu pod stany


28.4.2015

Pokyny na Jaro v Jedově


19.4.2015

Aktualizován plán akcí


4.4.2015

Výroční zpráva za r. 2014


23.3.2015

Pokyny na výpravu Boskovice


15.3.2015

Aktualizovány popisy akcí


4.3.2015

Pokyny na březnovou výpravu


14.2.2015

Fotky z výletu v galerii


7.2.2015

Pokyny na únorový výlet


13.1.2014

Otevřeno přihlašování na Letní tábor 2015


7.1.2015

Pokyny na výlet do aquaparku v Kuřimi


23.11.2014

Pokyny na Vánoční výpravu


11.11.2014

Pokyny na listopadový výlet


29.10.2014

První info a foto z Podzimek


13.10.2014

Info z výletu na Lipový vrch


11.10.2014

Propozice na Podzimky v Heralticích


30.9.2014

Pokyny k výletu na Lipový vrch


12.9.2014

Pokyny k výletu do Soběšic


6.9.2014

Cesta kolem světa za jedno odpoledne >>>


9.8.2014

Doplněny fotky z posledních tří dnů tábora


7.8.2014

Nové fotky z tábora >>>


4.8.2014

Aktualizace fotek z tábora


2.8.2014

Pár fotek z dalších dní tábora


30.7.2014

Ve fotogalerii další fotky z tábora


28.7.2014

Ve fotogalerii jsou první fotky z tábora


3.7.2014

Uvolnilo se místo na Letním táboře 2014


19.6.2014

Tábor je zcela zaplněn!


12.6.2014

Další dokumenty k táboru >>>


5.6.2014

Zrušena výprava na Sraz PTO


28.5.2014

Pokyny na Sraz PTO >>>


25.5.2014

Uvolnilo se místo na Letním táboře 2014


18.5.2014

Info a foto z Výpravy do Jedova


14.5.2014

Tábor je opět zcela zaplněn!


7.5.2014

Uvolnilo se 1 místo na Letním táboře 2014


6.5.2014

Pokyny na výpravu do Jedova >>>


27.4.2014

Tábor je zcela zaplněn!


13.4.2014

Info a foto z Výpravy do Boskovic


30.3.2014

Výroční zpráva za r. 2013


26.3.2014

Pokyny na výpravu do Boskovic >>>


9.3.2014

Pokyny na výlet >>>


22.2.2014

Info a foto z Jaráků 2014


11.2.2014

Letní tábor Bojanov 2014 z poloviny naplněn


28.1.2014

Doplněny informace k Ledové Praze


11.1.2014

Otevřeno přihlašování na Letní tábor 2014!


14.12.2013

Fotky z akce Vánoční výprava


1.12.2013

Pokyny na Vánoční výlet s přespáním


12.10.2013

Pokyny na Podzimky >>>


29.9.2013

Pokyny na výlet >>>


26.9.2013

Aktualizace plánu akcí


8.9.2013

Fotky z akce Cesta džunglí


1.9.2013

Aktualizace plánu akcí


6.8.2013

Fotky z devátého a desátého dne tábora


4.8.2013

Fotky z šestého až osmého dne tábora


1.8.2013

Fotky z čtvrtého a pátého dne tábora


30.7.2013

Fotky z druhého a třetího dne tábora


29.7.2013

Fotky z prvního dne tábora


26.7.2013

Přihlašování uzavřeno, zítra po 11 hod. odjíždíme na tábor!


22.7.2013

Uvolnila se 2 volná místa na tábor


11.7.2013

Letní tábor zcela zaplněn!


24.6.2013

Fotky z Cyklovýpravy


18.6.2013

Přidány dokumenty k táboru >>>


12.6.2013

Kapacita letního tábora naplněna!


28.5.2013

Podrobnosti Cyklo Sklené


22.5.2013

Info o příspěvku VZP na letní tábory >>>


21.4.2013

První info k Cyklovýpravě


9.4.2013

Pokyny na výpravu do aquaparku


2.4.2013

Zveřejněna Výroční zpráva PS za rok 2012


1.4.2013

Upravena stránka LT Bojanov


23.3.2013

Aktualizován plán výprav


8.2.2013

Je možno se hlásit na Letní tábor 2013


22.1.2013

Pokyny na Ledovou Prahu >>>


4.1.2013

Termín Letního tábora 2013


21.12.2012

Zrušení starého účtu u RB


26.11.2012

Pokyny na Vánoční výpravu


14.11.2012

Pokyny na listopadový výlet


6.11.2012

Aktualizován plán výprav


29.10.2012

Fotky z Podzimek >>>


17.10.2012

Pokyny na Podzimky


15.10.2012

Fotky z výročí >>>


7.10.2012

První info k Podzimkám >>>


24.9.2012

Podrobnosti k akci 25.výročí oddílu >>>


1.9.2012

Úpravy oddílových stránek


11.8.2012

Poslední fotky z tábora >>>


10.8.2012

Fotky ze třináctého a čtrnáctého dne.


9.8.2012

Doplněny fotky z dalších dvou dní


6.8.2012

V galerii fotky z devátého a desátého dne


5.8.2012

Doplněn další den do galerie


4.8.2012

Fotky ze sedmého dne tábora


3.8.2012

Přidán šestý den tábora


2.8.2012

Přidán další den ve fotkách


1.8.2012

Čtvrtý den tábora ve fotkách


31.7.2012

Další den tábora ve fotografiích


30.7.2012

Fotky z prvního a druhého dne tábora


6.6.2012

Informace k letnímu táboru


3.6.2012

Krátké info z cyklovýpravy


27.5.2012

Pokyny na Cyklovýpravu


20.5.2012

Termín schůzky rodičů k LT


12.5.2012

Pokyny na výpravu


6.5.2012

Fotky a info z výpravy do Jedova


16.4.2012

Pokyny na jarní výpravu


15.4.2012

Výroční zpráva PS za r. 2011


13.3.2012

Aktualizace pokynů na výlet


27.2.2012

Obsazena polovina letního tábora


24.2.2012

Pokyny na sobotní akci


12.2.2012

První info z Jaráků


15.1.2012

Pokyny na sobotní akci


14.1.2012

Přihláška na letní tábor 2012


22.12.2011

Oddílové PFko >>>


4.12.2011

Pokyny na Vánoční výpravu


20.11.2011

Kratičké info z výletu >>>


16.11.2011

Aktualizace pokynů na výlet


31.10.2011

Doplněny další fotky z akcí


30.10.2011

První info z Podzimek >>>


28.9.2011

Pokyny na Podzimky Heraltice


20.9.2011

Aktualizace pokynů na výlet


4.9.2011

Změna v plánu výprav


28.8.2011

Aktualizace mnoha důležitých informací


13.8.2011

Fotky z posledních dní tábora.


12.8.2011

Nové fotky ve fotogalerii


9.8.2011

Devátý a desátý den ve fotografiích


7.8.2011

Sedmý a osmý den ve fotkách


5.8.2011

Šestý táborový den ve fotogalerii


4.8.2011

Fotky ze třetího, čtvrtého a pátého dne ve fotogalerii


2.8.2011

Druhý den ve fotoalbu >>>


1.8.2011

Povedlo se, fotky z prvního dne jsou zde >>>


1.8.2011

Fotky a info z tábora zatím není, máme problémy s připojením na net


19.6.2011

Info z Cyklovýpravy


29.5.2011

Info ze Srazu PTO


9.5.2011

Aktualizovány pokyny na výpravu


3.5.2011

Zveřejněna naše Výroční zpráva 2010


1.5.2011

Fotky a info z výpravy


17.4.2011

Pokyny k Výpravě do Jedova


6.4.2011

Tábor je definitivně obsazen až po strop!


26.3.2011

Pokyny k Výpravě na koníčky


19.3.2011

První fotky z Jaráků na FB >>>


11.3.2011

Aktualizace pokynů na výpravu


14.2.2011

Krátké info z Tanečních podložek


6.2.2011

Aktualizace pokynů k akci


22.1.2011

Kratičké info z lednového výletu


16.1.2011

Aktualizace pokynů na výlet


12.1.2011

Předběžná přihláška na tábor 2011


24.12.2010

Oddílové PF 2011 >>>


19.12.2010

Info a foto z Vánoc


14.11.2010

Pokyny na Vánoční výpravu


13.11.2010

Aktualizace informací z tábora 2010


10.11.2010

Pokyny na listopadový výlet


31.10.2010

Doplněny fotky z Podzimek


10.10.2010

Pokyny na Podzimky!


1.10.2010

Pokyny na akci po Brně 9.10.


6.9.2010

Aktualizován a upraven terminář akcí.


29.8.2010

Info a foto z posledního dne


28.8.2010

Info z posledních dní tábora + fotky


27.8.2010

Třináctý den tábora - info + foto


26.8.2010

Info a foto z dvanáctého dne


25.8.2010

Jedenáctý den tábora - info + foto


24.8.2010

Info a foto z desátého dne


23.8.2010

Devátý den na táboře + fotky


22.8.2010

Info a foto o průběhu osmého dne tábora


21.8.2010

Táborové dění ze sedmého dne


20.8.2010

Info a foto ze šestého dne


19.8.2010

Info a foto ze čtvrtého a pátého dne


17.8.2010

Info a foto z druhého a třetího dne


16.8.2010

První zprávy z tábora již na webu


19.6.2010

Fotky z výletu do Kuřimi


18.6.2010

Urgentní info o sobotním náhradním výletu >>>


13.6.2010

Doplněny fotky z Cyklovíkendu


8.6.2010

Aktualizovány informace k letnímu táboru


23.5.2010

Fotky ze Srazu PTO


2.5.2010

Aktualizace pokynů na výpravu


25.4.2010

Info a fotky z výpravy do krasu


21.4.2010

Nové informace k letnímu táboru


28.3.2010

Info z výletu na Pálavu


17.3.2010

Aktualizace pokynů na výlet


6.3.2010

Fotky z Jarních prázdnin


18.2.2010

Konečně vystaveny fotky z vánoční Polničky


14.2.2010

Doplněny informace k letnímu táboru


6.2.2010

Aktualizace pokynů na Vybíjenou


18.1.2010

Doplněno info k sobotní akci


8.1.2010

Aktualizován plán akcí a první informace k letnímu táboru


20.12.2009

Přidáno naše PF 2010


15.12.2009

První info z Polničky


27.11.2009

Info z výletu, pokyny na Polničku


15.11.2009

Pokyny na listopadový výlet


7.11.2009

Fotky z Podzimek v Heralticích


21.10.2009

Podrobná zpráva z tábora 2009


18.10.2009

Informace k celoroční hře


10.10.2009

Přidána Anketa účasti na výpravách


29.9.2009

Aktualizován plán akcí oddílu


23.9.2009

Pokyny na Podzimní prázdniny


20.9.2009

Info a foto z výpravy do Ketkovic


5.9.2009

Aktualizováno info o vedoucím oddílu a návratka na Babí léto


29.8.2009

Doplněny fotky z posledních dní LT


27.8.2009

Vystaven dvanáctý den tábora


26.8.2009

Fotky z jedenáctého dne


25.8.2009

Desátý den ve fotogalerii


24.8.2009

Čtyři fotky z nedělního výletu


23.8.2009

Pár fotek z osmého dne


22.8.2009

Doplněny fotky z šestého a sedmého dne


20.8.2009

Fotky z pátého dne hotovy


19.8.2009

V galerii přibyl čtvrtý táborový den


18.8.2009

Třetí táborový den konečně vystaven


17.8.2009

Druhý táborový den v galerii


16.8.2009

První táborový den již ve fotkách


14.8.2009

Poslední předtáborová aktualizace


2.7.2009

Ukončeno přihlašování na tábor 2009


8.6.2009

Info z náhradního cyklovýletu


4.6.2009

Zrušena Cyklovýprava, plánujeme náhr.program


3.6.2009

Aktualizovány infomace k táboru a pokyny k cyklovýpravě


20.5.2009

Doplněna fotogalerie z výpravy na Lamberk


18.5.2009

Drobné úpravy v pokynech na cyklovýpravu


13.5.2009

V infopanelu (pravý sloupec webu) je nový odkaz na článek z našeho Květinového dne.


10.5.2009

Pokyny na cyklovýpravu do Skleného,
první info z květnové výpravy


18.4.2009

Už jsou fotky z Velikonoční výpravy


17.4.2009

Doplněny pokyny ke květnové výpravě


14.4.2009

První info ke květnové výpravě
Info z Velikonoc


25.3.2009

Aktualizace pokynů na Velikonoční výpravu


15.3.2009

Info a fotky z výletu do Vyškova


4.3.2009

Doplněny pokyny na výpravu do Vyškova


1.3.2009

Přidána fotogalerie z Jaráků


8.2.2009

Doplněny fotky z výpravy do Boskovic a z Dračí smyčky


2.2.2009

Aktualizace pokynů na sobotní akci


26.1.2009

První info z výpravy do Boskovic


16.1.2009

Letní tábor 2009 - první informace,
předběžná přihláška na letní tábor


14.1.2009

Aktualizovány pokyny na výpravu


29.12.2008

Doplněna fotogalerie výpravy do Polničky


20.12.2008

Přejeme všem veselé Vánoce a šťastný a veselý Nový rok - PF 2009 >>>


17.12.2008

První info z Vánoční výpravy


4.12.2008

V seznamu členů doplněny všechny změny


2.12.2008

Aktualizovány pokyny na Vánoční výpravu


30.10.2008

Info a fotky z Podzimek


8.10.2008

Doplněn soubor PDF s podrobnou zprávou o průběhu letního tábora


7.10.2008

Aktualizace pokynů na Podzimky
Info o hře Za psem!


5.10.2008

Doplněny fotky z výpravy do Ketkovic


30.9.2008

Urgentní info o radostné události!


22.9.2008

První info z výpravy do Ketkovic


10.9.2008

Zveřejněn plán akcí na oddílový rok


5.9.2008

Aktualizace pokynů na výpravu


4.9.2008

Doplněn seznam členů o nováčky


1.9.2008

První oddílová schůzka je 3.9.2008


24.8.2008

Fotky čtrnáctý a patnáctý den


21.8.2008

Fotky ze třináctého dne


20.8.2008

Dobrodružství dvanáctého dne jsou zde


19.8.2008

Desátý den vystaven v galerii


18.8.2008

Ve fotogalerii máte devátý den tábora


17.8.2008

Doplněn osmý den ve fotkách


16.8.2008

Přidáno pár fotek ze sedmého dne


15.8.2008

Šestý den je ve Fotogalerii


14.8.2008

Doplnili jsme fotky z pátého dne


13.8.2008

Již jsou k dispozici fotky ze čtvrtého dne


12.8.2008

V galerii je foto z třetího dne


11.8.2008

Fotky z prvního a druhého dne tábora


6.8.2008

U táborů doplněno info o možnosti příspěvku VZP


18.7.2008

Doplněny výsledky celoroční hry


8.7.2008

Změna času odjezdu na tábor !!!


25.6.2008

Aktualizován počet přihlášených na tábor


15.6.2008

Informace a fotky z cyklovýpravy


12.6.2008

Aktualizováno bodování oddílu


4.6.2008

Doplněny potřebné dokumenty a formuláře k letnímu táboru


2.6.2008

Ve středu 4.6.2008 je schůzka rodičů k našemu letnímu táboru!


29.5.2008

Ve fotogalerii fotky z Brtnice a Rybné


28.5.2008

Pokyny na cyklovýpravu Sklené


27.5.2008

První info o průběhu cyklovýletu


21.5.2008

Změna trasy mimořádného cyklovýletu


14.5.2008

První info o mimořádném cyklovýletu


29.4.2008

Úprava v plánu akcí


23.4.2008

Aktualizace pokynů na výpravu
info o táborové inormační schůzce


13.4.2008

První info z výpravy


4.4.2008

Poslední volná místa na tábor 2008


19.3.2008

Aktualizováno bodování
přidán seznam přihlášených na tábor


18.3.2008

Aktualizace návratky na výpravu


15.3.2008

Fotky z výletu do Vyškova


12.3.2008

U táborů info o počtu přilášených


5.3.2008

Doplněna návratka na výlet do Vyškova


3.3.2008

Opravena přihláška na Letní tábor


24.2.2008

Fotky z Jarních prázdnin


6.2.2008

Plánovaný výlet zrušen!


19.1.2007

Info z lednové akce, odd. bodování


29.12.2007

Fotky z Krasu a Vánočky


26.12.2007

PF 2008 všem návštěvníkům


20.12.2007

Aktualizace seznamu členů


16.12.2007

Doplněny fotky z Podzimek


25.11.2007

Aktualizace návratky na Vánočku


10.11.2007

Návratka na Vánoční výpravu


3.11.2007

Doplněna návratka na výpravu


13.10.2007

Aktualizace termináře akcí


28.9.2007

Fotky z výpravy jsou v galerii


4.9.2007

Aktualizace návratky na výpravu


3.9.2007

Info o XX.výročí oddílu


26.8.2007

Čtrnáctý a patnáctý den tábora


24.8.2007

Třináctý den ve fotogalerii


23.8.2007

Nové fotky z dvanáctého dne


22.8.2007

Fotky z jedenáctého dne


21.8.2007

Máme tam desátý den


20.8.2007

Devátý den vystaven


19.8.2007

Osmý den již neschází


18.7.2007

Foto sedmý den


17.8.2007

Doplněn šestý den


16.8.2007

Fotky pátý den tábora


15.8.2007

Vystaven čtvrtý den tábora


14.8.2007

Třetí táborový den ve fotografiích


13.8.2007

Druhý den tábora


12.8.2007

Fotky z prvního dne tábora


8.8.2007

Doplněny informace k táboru


29.7.2007

Fotky ze svatby Iris s Radkem


15.7.2007

Fotky ze svatby Lucky a Petra


12.7.2007

Bodování za červen


6.6.2007

Bodování za květen


31.5.2007

Fotodokumentace ze Srazu PTO


28.5.2007

Pokyny pro cyklovýpravu


27.5.2007

První info ze Srazu PTO


21.5.2007

Přidány fotky z "Pozor děti"!


18.5.2007

Doplněny fotky z Pusté Rybné


4.5.2007

Aktualizace informací k táboru
doplněno bodování za duben


15.4.2007

První info z výpravy


4.4.2007

Přidáno bodování březen


3.4.2007

Doplněna návratka na výpravu


24.3.2007

První info z výletu do Vyškova


14.3.2007

Aktualizována návratka Vyškov


7.3.2007

Doplněno bodování za únor


4.3.2007

Vystaveny fotky z Jaráků


25.2.2007

Info z výpravy, návratka výprava


21.2.2007

Návratka na výpravu, body leden


25.1.2007

Zrušena výprava do Boskovic!!


16.1.2007

Návratka na výpravu do Boskovic


5.1.2007

Aktualizace informací k bruslení


3.1.2007

Doplněno bodování za prosinec


2.1.2007

Aktualizovány informace k LT 2007


22.12.2006

Naše PF 2007, pro Vás ...


21.12.2006

Bodování listopad


11.12.2006

Krátké info z Vánoční výpravy


20.11.2006

Doplnění plánu akcí


15.11.2006

Aktualizace návratky na výpravu


11.11.2006

Krátké info z výpravy na Babí lom


5.11.2006

Doplněno bodování září a říjen


2.11.2006

Návratka na výpravu


1.11.2006

Fotogalerie z Podzimek


29.10.2006

První krátké info z Podzimek


12.10.2006

Zastaveno přijímání dalších
nováčků - máme plno !


2.10.2006

Aktualizace návratky na Podzimky


24.9.2006

Přidáno info z výletu na kolech


22.9.2006

Doplněny informace k náhradní akci


21.9.2006

Výprava zrušena, info v návratce


13.9.2006

Doplněna návratka k výpravě na Baby


11.9.2006

Souhrnné info o táboře


26.8.2006

Info a foto z posledních dvou dnů


25.8.2006

Komplexní info z třináctého dne


24.8.2006

14.15 hod - aktuální informace
ze závěru CTH


24.8.2006

Fotky dvanáctý den


23.8.2006

Fotky z jedenáctého dne


22.8.2006

Fotky desátý den vystaveny


21.8.2006

Fotky devátý den v galerii


20.8.2006

Fotky z osmého dne


19.8.2006

Sedmý den vystaven


18.8.2006

Fotky z dalšího dne vystaveny


17.8.2006

Pátý táborový den v galerii


16.8.2006

Čtvrtý táborový den v galerii


15.8.2006

Fotky z třetího dne


14.8.2006

Fotky z prvních dvou dní tábora


9.8.2006

Doplněno poslední předtáborové info


5.8.2006

Galerie z Cyklovýpravy do Polničky


30.6.2006

Celkové výsledky bodování


23.6.2006

Bodování za červen


20.6.2006

První info z Cyklovýpravy Polnička


7.6.2006

Nové podrobnosti k táboru!


1.6.2006

Výsledky bodování za květen


25.5.2006

Fotky z posledních tří výprav


22.5.2006

Nová návratka Cyklovýprava Polnička


21.5.2006

Info z Výpravy do neznáma


10.5.2006

Změna místa květnové výpravy,
nejedeme na Sraz PTO !


3.5.2006

Info z výpravy, aktualizace návratky


19.4.2006

Aktualizovány informace k táboru


9.4.2006

Informace z Jarní výpravy na kola


5.4.2006

Aktualizace pokynů na Jarní kola


30.3.2006

Výsledky bodování za březen


24.3.2006

Letní tábor 2006 - téměř plno !


13.3.2006

První info z výpravy do Rapotic


26.2.2006

Malé info z Dračí smyčky


19.2.2006

Doplněna fotogalerie z Jarních prázdnin


22.1.2006

Předběžná přihláška na letní tábor 2006


15.1.2006

Info ze Sněhových radovánek


11.1.2006

Aktualizace návratky Sněhových radovánek


24.12.2005

Doplněno PF 2006


17.12.2005

Aktualizace termínů akcí


15.12.2005

Fotogalerie z Vánoc v Polničce


11.12.2005

První info z Vánoční výpravy


30.11.2005

Body za listopad


22.11.2005

Doplněna návratka na Vánoční výpravu


12.11.2005

Info z Akce po Brně


8.11.2005

Doplněna fotogalerie z Heraltic


31.10.2005

Bodování říjen, info z výpravy


20.10.2005

Výsledek desetiboje za říjen


15.10.2005

Aktualizace bodování


25.9.2005

První info z výpravy na Baby
doplněna návratka na Podzimky


15.9.2005

Doplněno PDF info z LT Meziboří


31.8.2005

Aktualizace návratky na výpravu


28.8.2005

Fotky - desátý až patnáctý den


23.8.2005

Fotky - sedmý až devátý den


19.8.2005

Fotky - třetí až šestý den


15.8.2005

Fotky z prvních dvou dnů tábora


30.6.2005

Výsledky celoročního bodování


19.6.2005

Info z cyklovýpravy do Polničky


11.6.2005

Informace a formuláře k táboru


1.6.2005

Návratka na cyklovýpravu do Polničky
bodování za květen


23.5.2005

Informace a fotky ze Srazu PTO


3.5.2005

Bodování za duben, info z výpravy


19.4.2005

Doplněn přímý vstup do fotogalerie


15.4.2005

Drobná změna vzhledu našich stránek


9.4.2005

Info o dotaci MmB, aktualizace
návratky na výpravu do Údolní Pavučin


30.3.2005

Výsledky bodování za březen


22.3.2005

Odpadá oddílová schůzka 23.3.2005


20.3.2005

Info a fotky z Jaráků v Krkonoších


24.2.2005

Body únor, aktualizace plánu akcí


19.2.2005

Info z Kačerova Šplouchu


14.2.2005

Bodování leden, návratka Kač.šplouch


8.2.2005

Fotky a info z Ledové Prahy


5.1.2005

Doplněno bodování za prosinec
a návratka na Ledovou Prahu


2.1.2005

Drobné úpravy, aktualizace plánu akcí


21.12.2004

Návratka na Ledovou Prahu,
první info z Vánoční výpravy do Polničky


11.12.2004

Přidáno PF 2005 a body za listopad


1.12.2004

Drobné změny - body,členové,návratka


20.11.2004

Krátké info z výpravy do Krasu


1.11.2004

Info a foto z Podzimek,
aktualizace návratky na výpravu


4.10.2004

Aktualizována návratka na "Podzimky"


28.9.2004

Fotky z Babího léta na Babách


19.9.2004

Informace z Babího léta na Babách


8.9.2004

Doplněno kompletní info o táboře 2004


1.9.2004

Aktualizace plánu oddílových akcí


28.8.2004

Poslední táborový výběr - 25.-28.8.


24.8.2004

Další výběr, tentokrát 20.-24.8.


21.8.2004

Doplněn výběr fotek z 15.-17.8.


19.8.2004

Další táborová fotogalerie (17.-19.8.)


15.8.2004

První fotogalerie z tábora (14.-15.8.)


25.7.2004

Drobné aktualizace některých částí webu


22.6.2004

Celkové výsledky oddílového bodování


13.6.2004

Fotky z Cyklovýpravy do Polničky


27.5.2004

Informace k táboru pro přihlášené


23.5.2004

Rychlé info z Bambiriády 2004


16.5.2004

Informace a fotky ze Srazu PTO,
doplněna návratka na Bambiriádu


1.5.2004

Info a fotky z prvomájové cyklovýpravy


21.4.2004

Doplněna návratka na výpravu a bodování


14.4.2004

Aktualizace seznamu členů a bodování,
změny v plánu akcí


4.4.2004

Info a fotky z výpravy do Jívové


31.3.2004

Bodování březen a informace o táboře:
máme plno, na 120 % !!


17.3.2004

Doplněna návratka na oddílovou akci,
aktualizovány informace o táboře.


6.3.2004

Fotky a info z jaráků


27.2.2004

Aktualizován plán akcí a bodování


15.2.2004

Info o naší účasti na Dračí smyčce


11.2.2004

Další aktualizace seznamu členů
a plánu akcí


2.2.2004

Přidáno info a fotky z Ledové Prahy


28.1.2004

Doplněn termín letního tábora
a oddílové bodování za leden


16.1.2004

Aktualizován seznam členů a bodování


6.1.2004

Doplněna návratka na Ledovou Prahu
přidána tabulka s bodováním


2.1.2004

Aktualizace plánu akcí


19.12.2003

Přidáno oddílové PFko


14.12.2003

Doplněny fotky z Vánoční výpravy


10.12.2003

Upraven seznam členů oddílu


1.12.2003

Doplněna návratka na Vánoční výpravu


23.11.2003

Informace a fotky z výpravy do Vyškova


21.11.2003

Razantně pozměněn vzhled části webu
"Info o nás"


18.11.2003

Doplněno info o výpravě
upraveny některé galerie fotek


11.11.2003

Přidán kompletní souhrn historie novinek


29.10.2003

Vystaveny fotky z Podzimek v Heralticích


5.10.2003

Upraven a doplněn plán akcí oddílu


25.8.2003

Aktualizována návratka na akci "Podzimky"


21.9.2003

Doplněny fotky z oddílové výpravy


8.9.2003

Návratka na oddílovou výpravu


27.8.2003

Poslední galerie z tábora


24.8.2003

Pátá až osmá fotogalerie z tábora,
úpravy v sekci "Tábory"


16.8.2003

Čtvrtá fotogalerie z tábora


14.8.2003

Třetí fotogalerie z tábora


12.8.2003

Druhá fotogalerie z tábora


10.8.2003

První fotogalerie z táboraPionýr, z. s. - pionýrská skupina Tažní ptáci, Topolky 30, 616 00 Brno, mobil 775 764 400, E-mail: pstp@jmpionyr.cz 

INFOPANEL

Novinky:

1.6.2020
Pravidelné aktivity částečně obnoveny

Informace:

9.6.2020 Od začátku června jsme obnovili pravidelnou středeční oddílovou činnost, alespoň formou venkovních aktivit.
Všem přihlášeným na náš letní tábor již byly rozeslány potřebné dokumenty, informace a pokyny mailem.

Nejbližší akce:

25.-27.9.2020
Najdete nás na Facebooku
Dobrý oddíl

Články o nás:

Podporují nás:

MŠMTLogo Brna

Táborové poradny:

Opravdu dobrý tábor
Borovice.cz
Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti.

Sportovní vybavení:

DAKO sport